/

Hakkımızda


Merkezi Antalya’da bulunan www.scmedikalgiyim.com sizlere telefon ve e-posta yolu ile ihtiyaç duyduğunuz noktalarda müşteri hizmetleri sunmaktadır. En büyük hedefimiz ise müşterilerimizi memnun ederek sitemizden mutlu bir şekilde yollamaktır.Bunun için bizlere sabit numaramızdan,cep telefonu numaramızdan ve whatsapp üzerinden 7/24  ulaşabilirsiniz aklınızda kalan soruları ürünlerimizle ilgili bilgileri bizleri herzaman arayabilirsiniz.


SC Medikal Giyim pek çok üretici/tedarikçi ile yaptığı anlaşmalar doğrultusunda en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Tedarikçilerinin sunduğu kampanyaları anlık olarak internet sitesinde yer veren SC Medikal Giyim güncel stokları ile talepleri doğru bir şekilde karşılamaya çalışmaktadır. 

SC Medikal Giyim internet sitesi 256 bit SSL güvenlik sertifikasına sahiptir. Böylece tüm bilgileriniz şifreli ve güvenli olarak saklanmaktadır. Güvenlik sertifikaları uluslararası önde gelen firmalar tarafından sunulmaktadır. SC Medikal Giyim veri güvenliğine önem vermektedir.

Ayrıca sizler için Kapıda Ödeme seçeneğini sunarak aldığınız ürünler ayağınıza kadar gelsin ve ödemenizi o an yapabilmenizi sağlamaktayız.

Vergi Levhamızı görüntülemek için tıklayınız.
Ödeme Seçeneklerimiz için tıklayınız.
İletişim Bilgilerimiz için tıklayınız.

Sitemizin ELEKTRONİK TİCARET BİLGİ SİSTEMİ (ETBİS) kaydı bulunmaktadır.

KEP Adresi: melih.hopa@hs01.kep.tr


Şirket Bilgilerimiz Aşağıdaki Gibidir:

Ünvan :Melih Hopa
Mersis No :
Türü :ŞAHIS ŞİRKETİ
Sicil No :36820141814
.